Chcete vědět více? Napište mi

KONTAKT

Daniela Packanová

Jablonského 62, Plzeň

Na výsluní 1528, Tachov

tel.:+ 420 777 602 865

email: daniela.packanova@gmail.com

 

 

Staňte se nezávislou kosmetickou poradkyní a vizážistkou.

Rozšiřuji svůj tým o nové slečny a ženy.

Chcete mít úžasný koníček nebo si vybudovat úspěšnou kariéru? 

Získáte :

  • bezplatné vzdělávání v oboru
  • ocenění a uznání za odvedenou práci
  • možnost kariérového růstu
  • podporu ve Vašem podnikání
  • možnost pracovat kdekoliv v ČR nebo SR
  • možnost začít podnikat bez rizika a velké investice

Jste studentka, žena na MD, v důchodu nebo třeba manažerka na vysoké pozici?
Chcete mít líčení jen jako odreagování při stávajícím zaměstnání nebo si chcete u nás budovat kariéru a mít své vlastní podnikání?
Můžete si zvolit svou vlastní cestu a tempo. U nás nemusíte nic, ale můžete vše. Záleží jen na Vás, co si vyberete.

Filosofií naší firmy je Zlaté pravidlo: „Chovej se k druhým tak, jak chceš, aby se druzí chovali k tobě.“

Pár slov o mně

Má cesta v americké kosmetické společnosti začala v květnu 2006, kdy jsem druhým rokem studovala ekonomii na Západočeské univerzitě v Plzni. Jako odměnu za ukončený první rok na vysoké jsem dostala poukaz na akreditovaný vizážistický kurz. Po jeho úspěšném absolvování jsem si řekla, že nově nabité znalosti musím využít. A v 21 letech jsem si začala rozjíždět své první malé podnikání - jezdila jsem líčit maturantky na plesy. Poté jsem přidala i líčení nevěst.

V té době jsem již byla velmi spokojenou zákaznicí vysoce kvalitní kosmetiky firmy Mary Kay. Věděla jsem, že ve společnosti jsou pro poradkyně kurzy líčení zdarma a zaujala mě i možnost líčit soutěž Miss ČR. Dlouho jsem neváhala a rozhodla jsem se pro registraci k této společnosti. Od roku 2007 líčím téměř výhradně s kosmetikou Mary Kay a využívám veškeré vizážistické kurzy, které naše společnost nabízí.

V březnu 2014 se mi splnil velký sen, stala jsem se nezávislou Sales Director. Na tomto podnikání se mi líbí, že je to velmi jednoduchá a pohodová práce, která je nadprůměrně finančně ohodnocená. Po získání bakalářského titulu jsem vůbec nepřemýšlela, zda půjdu pracovat do firmy, kde uplatním své znalosti z VŠ. Nikde by mi totiž tak dobře nezaplatili, nebyla bych nezávislá a neměla bych tolik svobody, ocenění a uznání jako zde. Jako maminka malé holčičky nejvíc oceňuji, že si plně přizpůsobuji čas tak, aby ho co nejvíce mohla trávit s ní. 

Má práce mě naplňuje – je hezké pomáhat ženám být krásnější, cítit se lépe a sdílet příležitost žít život snů. Můžete mít práci u naší společnosti jen jako koníčka, můžete si ovšem vybudovat i skvělé podnikání, kde nevládne tvrdý business a ostré lokty. Je jen na Vás, co si vyberete, jakým tempem půjdete. Poznala jsem spoustu výjimečných žen a moc si vážím našeho přátelství. Ani jsem nedoufala, že existuje společnost, která by mi nabídla vše, co jsem v životě chtěla. Zde mohu získat vše a ještě mnohem víc, než jsem si dokázala kdy představit. 

 

Děle něco víc než jen prodej kosmetiky, měníme životy žen…